درباره شرکت آذرطلق

شرکت آذرطلق


شرکت آذر طلق اساسا یک شرکت معدنی می باشد که با تجربه ای بیش از ۴۰ سال در امر اکتشاف ،استخراج و فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد . در حال حاضر شرکت با در اختیار داشتن دو معدن میکای فلوگوپیت قره باغ ۱ و ۲ بزرگترین تولید کننده پودر و فلیک میکا در ایران و منطقه خاورمیانه می باشد .

خواص منحصر بفرد فلوگوپیت میکا باعث گردیده که در صنایع مختلفی از جمله حفاری چاههای نفت و گاز، لنت ترمز و صحفه کلاچ ، رنگ ، جوینت سمنت ، دیوارهای پیش ساخته گچی،لاستیک و همچنین محصولات میکا ازجمله میکا رول و ورق میکا و… کاربرد داشته باشد.

بهره مندی از دستگاهای پیشرفته و اصلاح سیستم های فرآوری بصورت سالیانه و نیز استفاده از تیم مهندسی با تجربه موجب گردیده که شرکت بتواند میکای تولیدی خود را با بهترین کیفیت و خلوص بالا به مشریان عرضه نماید.

شرکت در سال های اخیر موفق به دریافت لوح های تقدیرو سپاس بعنوان واحد معدنی نمونه از وزیر صنایع و معادن و معاون امور معادن وزارت صنایع و معادن گردیده است. هدف شرکت جلب رضایت مشتریان و تلاش در جهت تولید و عرضه محصولات جدید و صادرات و جلوگیری از خروج ارزاز کشور می باشد.

همچنین این شرکت فروش مستقیم محصولات شرکت پامیکا (Pamica) از جمله نوار میکا را بر عهده گرفته است. با توجه به فروش میکای خام به شرکت پامیکا ، ارتباط بسیار خوبی میان این دو شرکت ایجاد شده است و شرکت آذرطلق عرضه کننده بهترین محصول به کارخانجات تولید سیم و کابل در ایران با قیمت بسیار مناسب می باشد.

شرکت پامیکا (Pamica) با در اختیار داشتن 1200 کارمند و تولید 100000 تن محصولات میکا از جمله نوار میکا و ورق میکا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده گان مواد عایقی میکا در جهان به شمار می آید. Prysmian، Nexans و General Cable از جمله مشتریان شرکت پامیکا به حساب می آیند.

home_mining_box21home_mining_box2

برای دریافت کاتالوگ و مشخصات فنی محصولات پامیکا با ما تماس بگیرید.


همکاران و مشتریان ما

با وجود مشکلات فراوان اقتصادی فراوان در سال های اخیر ، شرکت آذرطلق توانسته است با قدرت به کار خود ادامه دهد و باعث ایجاد صد ها شغل شده و رونق اقتصادی ایجاد شده باعث خوشنودی فراوان مردم عزیز روستای قره باغ و شهرهای اطراف گردیده است.